Jon Silktree Profile
Jon Silktree

@ProfSilktree

Followers
537
Following
522
Media
425
Statuses
13,771

A liberal Zionist who listens. Pro-truth, pro-peace, anti-hate and anti-extremism. My dogs might bark, but they don't bite.

Tel Aviv
Joined April 2011
Don't wanna be here? Send us removal request.
Explore trending content on Twitter
Jon Silktree Retweeted
@ZmanIsrael
זמן ישראל
9 hours ago
"העדויות קשות, התמונות חדות. הדם אמיתי. המכות קשות וכואבות. הפרסום רץ ברשתות בזמן אמת והדרישה לגינוי מצד הנשיא זועקת ברורה, מוצדקת, ומתוסכלת. והרצוג שותק", פוסט של @itaylands בזירת הבלוגים של זמן ישראל | דעה
24
43
234
Jon Silktree Retweeted
@YaelChen66
🦋 Yael Chen
6 hours ago
1/ הרצוג יותר גרוע מקצב. אני יודעת שזו אמירה מקוממת אבל תנו לי רגע להסביר. קצב פגע בצורה נוראית במספר נשים. עבורן הוא הכי גרוע. אבל המדינה לא נפגעה. להפך, עצם העובדה שגם נשיא הוא לא מעל החוק רק חיזקה אותה כמדינה דמוקרטית שוחרת חוק.
1
2
6
Jon Silktree Retweeted
@bhyrot
בחירות| זה בידיים שלנו!
8 hours ago
הצעדות חוזרות לתל אביב!!🏃‍♂️🏃‍♀️🗳🇮🇱 ממשיכים את השינוי - בשבת נצא בצעדה לעידוד הצבעה בתל אביב לגוש השינוי בשבת 10.1 בשעה 20:00 כולנו נצא ונהיה חלק מהשינוי ניפגש בכיכר הבימה ומשם נצא בצעדה עד לכיכר דיזינגוף עשו לייק • שתפו • היכנסו לאיוונט ואשרו הגעה👇
2
11
19
Jon Silktree Retweeted
@vwDq2yFDXsqAAiI
מיקי קיסרי
8 hours ago
חברים יקרים ב @praklitut , אם אינכם הולכים מיד מחר בבוקר לביהמ״ש לבקש קלון לדרעי לאחר שביזה את הסכם הטיעון,אין לכם שום זכות מוסרית לחתום על עיסקאות טיעון בשם הציבור עם אף פוליטיקאי.גם @davidbitan וגם @netanyahu בוחנים את רפיונכם המביש ומבינים שהסכם טיעון הוא רק המלצה.לא ממש מחייב.
26
46
350
Jon Silktree Retweeted
@Yolanschwartz
שוורץ יולן 🇮🇱🇺🇦
14 days ago
הקשיבו לאלכס ג׳ונס. זהו אחד המובילים בדעת הקהל הטראמפיסטי. זהו אחד החברים הנערצים על הימין הישראלי. יהיר נתניהו שיושב עכשו לידו בפלורידה מצטט אותו. כאן, דוגמה קטנה ל״אהבה״ של הימין הטראמפיסטי לישראל. הקשיבו היטב לנאום המתלהם. זה מה שהיה לחלאת האדם הזו לומר בבוקר שאחרי 9/11.
0
1
1
Jon Silktree Retweeted
@Yolanschwartz
שוורץ יולן 🇮🇱🇺🇦
8 hours ago
@BarashiKinneret @hadverhad אני הכרתי את יוני. מקרוב מאוד. אפשר לומר צמוד למדי. לא רק שהיה מתבייש באחיו האמצעי אלא היה מנתק איתו קשר. זה ששעה לאחר ההלוויה של יוני, עוד לפני שתיישבו לשבעה, דרש מבת זוגו שתעביר אליו את הדירה. את לא הכרת את יוני. אני נלחמתי איתו כתף אל כתף. ביבי לא מכבד את זכר אחיו.
0
5
36
Jon Silktree Retweeted
@SamuelJHyde11
Samuel J. Hyde סמואל ג'י הייד
9 hours ago
The idea of liberated Jews grates today's justice movements, because they've built entire structures off an ideology of victimhood & hierarchy. The nature of Zionism rejects victimhood and disrupts this ideology, so in defense of it, they go to great lengths to disrupt Zionism.
1
10
51
Jon Silktree Retweeted
@idit64048541
idit
11 hours ago
@evrC6H9ySS2nDU2 האישור של ביבי לצוללות המתקדמות למצרים ***וההסתרה*** משר הבטחון ומהרמטכל (תוך כדי שלשני בני דודים שלו - שלגבי אחד מהם ידוע שהעביר לו כסף בשוטף - יש עסקים עם טיסנקרופ) היו צריכות לפתוח כל מהדורת חדשות בשנתיים האחרונות. התקשורת משת״פית של השחיתות.
3
13
57
@ProfSilktree
Jon Silktree
12 hours ago
It is not that hard to oppose both fascism and communism, while identifying their modern versions. Also, corruption and religious zeal haven't changed much in millenia. Being a moderate is nice, actually.
0
0
1
Jon Silktree Retweeted
@adin_dan
Dan Adin דן עדין
18 hours ago
לכל משטר סמכותני יש זרוע בריונית המטילה טרור ואימה על הציבור לצד רשויות האכיפה הרשמיות — למשל הבסיג׳ באירן. יש לכם ספק כי אם לנתניהו יהיו 61 והוא יבצע את זממו במערכת המשפט ויציב עצמו מעל החוק — לרמי בן יהודה ודומיו יהיו תפקידים במשטר החדש? ראיתם איך איציק וחני זרקא הסתובבו בכנסת?
55
50
641
Jon Silktree Retweeted
@ZeevPeri
Zeev Peri
15 hours ago
@ShikmaBressler מי שהקשיב אמש לספייס של רמי בן יהודה השכיל להבין שגם נבחרי הליכוד הם על הכוונת של אנשי המדמנה. יתכן שחלקם של הנבחרים סבור שמנגנון המדמנה פועל לטובתם, אך אם יש כאלו הסבורים אחרת, הם רועדים מפחד, פן יבולע להם. אמש במפורש אוימו הנבחרים שלא יעזו להשמיע ביקורת על פועלו של בן יהודה.
3
2
17
Jon Silktree Retweeted
@K_N_S_1
NuShoin
a day ago
פעילת ליכוד בכירה שלחה כדורים חיים יחד עם איום ברצח לראש הממשלה ולבן שלו. פעילה בכירה אחרת העלילה על 2 חברי כנסת שהם ניהלו רומן ומכנה תא״ל במילואים נאצי, פעיל בכיר נוסף מכה מפגינים ותולש שלטים ומקלל בני משפחה של חברח כנסת. וזה רק מה שכבר הוכח / מוקלט / מצולם. ושקט מצד @netanyahu
101
103
1K
Jon Silktree Retweeted
@kumiiisrael
קומי ישראל 🇮🇱
4 days ago
האיש שהצהיר ״אני הומופוב גאה״ ושואף להפוך את ישראל למדינת הלכה חשוכה. האיש שקרא לא להכניס יהודים לבית כנסת והצהיר שאשתו לא תלד ליד ערבייה, האיש שקרא לא לציית לפסיקת בג״ץ ורוצה להחריב את בתי המשפט ולחסל את שלטון החוק — הצהיר הבוקר שהוא רוצה להיות שר החינוך. לא ניתן לו.
Tweet media one
77
66
475
Jon Silktree Retweeted
@blakeflayton
Blake Flayton
a day ago
One thing about being Jewish is we’re always disturbed, but never shocked or surprised, when a seemingly democratic country lurches toward fascism. It’s literally been instilled in us since childhood that it can happen. And we’re always the ones talking about it first.
48
78
631